Podsumowanie projektu "Z ekologią modnie i wesoło

Projekt z Ekologią modnie i wesoło, zrealizowany przy wsparciu środków z Urzędu Miasta w Tarnobrzegu, wyzwolił w dzieciach mnóstwo fantazji i sprawił im wielką - w końcu nie każdego dnia chodzi się po czerwonym dywanie  w tak niecodziennych kreacjach.  Zanim jednak naszych uczniów zobaczyliśmy w roli modeli i modelek, odbyły się warsztaty projektowania strojów z materiałów wtórnych. Dzieci, tworząc kreacje korzystały z resztek materiałów, folii, papieru. Wykazały się ogromną kreatywnością i dużym zaangażowaniem. Efekty ich pracy zaskoczyły i nauczycieli i rodziców. - W ramach projektu odbyły się również warsztaty tworzenia form przetrzennych. Powstały przeróżne prace - mówi Elżbieta Bogobowicz, prezes stowarzyszenia Copernicus.

Za współpracę i fantastyczne projekty dziękujemy Atelier "GA Mon" Justyna Wesołowska.