"Podziel się Sercem, podziel się złotówką"

Dom Dziecka w Tarnobrzegu i Stowarzyszenie Przyjaciół POW w Tarnobrzegu mają zaszczyt zaprosić do udziału w XI edycji akcji "Podziel się Sercem, podziel się złotówką".

Wzorem lat ubiegłych organizujemy na terenie naszej szkoły zbiórkę artykułów chemicznych, kosmetycznych, higienicznych dla wychowanków tarnobrzeskiego Domu Dziecka oraz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Tarnobrzegu-Mokrzyszowie.

Prosimy o przynoszenie np. proszków do prania, mydełek, pasty do zębów, dezodorantów itp. w dniach od 29 października do 9 listopada 2012 roku.

Na zakończenie akcji odbędzie się koncert finałowy na deskach dużej sceny TDK od godz. 9.00 w dniu 14 listopada 2012 roku.