Czas na zdrowie

ZAPRASZAMY DO KOLEJNEGO KONKURSU FUNDACJI BOŚ

Celem projektu jest promowanie idei zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania i aktywności fizycznej wśród młodzieży. Brak ruchu i zła dieta to nie tylko przyczyny wielu schorzeń ‒ to także „przepis” na kłopoty z nauką! Dlatego musimy wspólnie wykreować wśród uczniów modę na zdrowie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także nauczycieli i rodziców. Głównym zadaniem szkół będzie organizacja Festynu Zdrowia. Festyn to okazja, by z ideą zdrowia dotrzeć do jak najliczniejszego grona osób. Z założenia ma obfitować w atrakcje: wspólne zabawy ruchowe i konkursy dla młodzieży i dorosłych, zdrowy poczęstunek oraz udział zaproszonych przez młodzież gości. Centralnym punktem programu ma być pokaz specjalnie wyprodukowanych na tę okazję filmów edukacyjnych (płyty z filmami zostaną dostarczone szkołom, które zgłoszą chęć uczestnictwa w konkursie).
Zapisy oraz więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.aktywniepozdrowie.pl w zakładce "Czas na zdrowie".
Zapraszamy do wspólnej przygody! Dla najlepszych szkół przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2013 r."